دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

گروه انگل‌شناسی

رسالت و اهداف

رسالت  گروه:

گروه انگل‌شناسی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان موظف است دانش آموختگانی متعهد به علم، توسعه و نشر آن، خودتوانمند‌ساز، باانگیزه، پایبند به اصول اخلاق حرفه‌ای و پاسخگو به نیازهای سلامت جامعه در کسوت انگل‌شناس تربیت نموده و زمینه ارتقای حرفه‌ای آنان را برای ایفای نقش خود در جامعه فراهم نماید.

در این راستا بر خود لازم می­دانیم کلیه فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی دوره کارشناسی ارشد را براساس اسناد بالادستی، مشکلات و نیازهای نظام ارائه خدمات سلامت، بحران‌های نوظهور، دستاوردهای نوین، راهبردها و روش­های آموزشی پویا و ارزشهای متعالی اسلامی و انسانی برنامه محور نمائیم.

در جهت نیل به اهداف خود، از همکاری مدیران ارشد دانشگاه، اعضای هیات علمی متخصص و متعهد، دانشجویان و دانش آموختگان، هیئت ممتحنه، برنامه‌ریزی و ارزشیابی رشته انگل‌شناسی بهره جسته و خود را به جامعه، فراگیران، مدیران ارشد دانشگاه و وزارت متبوع پاسخگو ­می­دانیم.

همچنین وظیفه خود میدانیم با ارزیابی‌های مستمر دوره‌­ای، ارائه بازخوردهای مناسب، اصلاح مداوم برنامه‌ها، فرآیندها و مدیریت منابع، موقعیت مناسبی را برای دستیابی به وضعیت مطلوب طراحی و اجرا نمائیم.

چشم‌انداز گروه:

گروه انگل‌شناسی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان بر آنست با توجه به ارزش­های اسلامی ایرانی و سیاست­های کلان کشور و بهره‌گیری از توانمندی­های درون و برون سازمانی مطابق با استراتژی­ها و استانداردهای آموزشی و پژوهشی به جایگاه ممتاز در بین گروه‌های انگل‌شناسی دانشکده‌های پزشکی همتراز تا سال 1410 دست یابد. ما قصد داریم تا از طریق آموزش و انجام پژوهش­‌های مورد نیاز جامعه و بهره‌گیری از توانمندی­های موجود و در راستای تحقق سیاست­های کلان دانشگاه و چشم‌انداز نقشه جامع علمی کشور فارغ‌التحصیلانی توانمند تربیت کنیم که در انجام وظایف حرفه‌­ای از همترازان خود برتر باشند.

اهداف کلی گروه:

1) ارتقای کیفیت آموزش دوره کارشناسی ارشد انگل‌شناسی

2) افزایش تولید علم و فناوری و خلق ثروت

3) دستیابی به بالاترین میزان رضایت‌مندی فراگیران، دانش‌آموختگان و مسئولین دانشگاه و وزارت متبوع 

4) تاثیرگذاری بر مدیریت و سیاست گذاری‌­های کلان نظام سلامت منطقه

5) حضور موثر در عرصه ملی

عبارت خود را درج و جهت جستجو
تنظیمات قالب