رسالت دانشکده پزشکی : ما برانیم تا دانشجویانی تربیت نماییم که در موقعیت حرفه ای از اساتید خود برتر باشند

2:53:01 PM 1399 / 09 / 11
 گروه زبان

دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان

 

رسالت گروه :

 گروه زبان این دانشگاه در چارچوب چهار مهارت اصلی ، Speaking , Listening , Writing , Reading ,   و مهارت های فرعی زبانی منطبق با سر فصل های وزارت مطبوع به آموزش دروس مرتبط می پردازد . این گروه آموزشی با گزینش مدرسین داوطلب و همچنین اعضاء هیئت علمی خود به آموزش کلیه دروس زبان انگلیسی این دانشگاه در تمام مقاطع به نحو احسن اشتغال دارد .

به علاوه اعضائ هیئت علمی در راستای وظایف جنبی خود به بر گزاری کارگاه های آموزشی زبان انگلیسی برای اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه و دانشجویان عزیز ، ویراستاری و نگارش انگلیسی مقالات برای همکاران و دانشجویان همت     می گمارد . اعضاء هیئت علمی این گروه به منظور بر آورده شدن بخشی از نیاز آموزشی دانشجویان موفق به تالیف چند جلد کتاب آموزشی نیز تا کنون شده است و چند جلد کتاب درسی دیگر را نیز جهت چاپ در دست تالیف دارد  .  یک Language Lab   در این دانشگاه با مدیریت این گروه آموزشی به صورت فعال وجود دارد و یک Language  Lab   دیگر نیز با تجهیزات و فن آوری پیشرفته تر در  حال برنامه ریزی ، نصب و آماده شدن جهت بهره برداری می باشد . این گروه با همراهی دانشجویان تا کنون  دو همایش زبان انگلیسی دانشجویی را نیز به زبان انگلیسی در دانشگاه بر گزار نموده  که در آن به مسایل مربوط به زبان انگلیسی و چالش های آن پرداخته است . لازم به ذکر است اعضاء هیئت علمی گروه زبان علاوه بر انتشار مقالات در مجلات معتبر ، در کنفرانس های ملی و بین المللی نیز یافته های پژوهشی زبان شناختی خود را ارائه نموده  و به بحث گذارده اند .

 این گروه از سال تشکیل ( 1372 ) تا کنون  :

  در زمینه های General English , English for Specialized  Proposes ( ESP )   و به ویژه English  for Medical Purposes (EMP)طرح درس های به روزتری را طراحی ، نگارش و عرضه کرده است  . گروه زبان علاوه بر نگارش  و انتشار مقالات علمی پژوهشی بیشتر در زمینه های مذکور ، راه اندازی و ارائه دروس زبان در قالب Blended – Learning، برگزاری بخشی از کلاس های درسی درLanguage Lab    جدید  ،  تآلیف کتب درسی  (  Text Book  )  به روزتر و برگزاری همایش های دانشجویی در زمینه زبان انگلیسی در دانشگاه  را از دستور کارهای جدی خود برای آینده نزدیک فرض نموده است و در راستای آن می کوشد .

  

مشخصات گروه :
 
سال تشکیل گروه : 1372

مدیرگروه : آقای جعفر عسگری

آدرس پستی : کاشان - بلوار قطب راوندی – دانشکده پزشکی – طبقه همکف گروه  دروس زبان

کد پستی : 88141 - 87159

تلفن دفتر گروه  :  25-55540021 – 031 داخلی 468-563

  

معرفی اعضائ گروه :

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

مدرک تحصیلی در رشت

مرتبه علمی

وضعیت استخدامی

 

سمت اجرایی

 

1

جعفر عسگری
 

فوق لیسانس زبان

مربی

رسمی

       

 

 

2محمود اطهری زاده
 


فوق لیسانس الهیات و معارف اسلامی

لیسانس مترجمی زبان انگلیسی

 

مربی

رسمی

  مدیر گروه

 

  

کارشناس گروه :


 


نام و نام خانوادگی
 

مدرک تحصیلی

وضعیت استخدامی

 

سهیلا حفیظیان

 

فوق لیسانس مدیریت برنامه ریزی درسی

پیمانی

  


فراگیران گروه :
 
رشته های مختلف کارشناسی - کارشناسی ارشد ، دکتری پزشکی  و اعضای هئیت علمی


 

 تاریخ آخرین ویرایش:7/1/97


 

   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر