رسالت دانشکده پزشکی : ما برانیم تا دانشجویانی تربیت نماییم که در موقعیت حرفه ای از اساتید خود برتر باشند

5:20:13 PM 1399 / 11 / 04
 

رسالت گروه

رسالت گروه فیزیولوژی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در راستای سیاست های معاونت آموزشی دانشگاه ارائه خدمات در حیطه آموزشی و پژوهشی است . این گروه با به کار گیری اعضای هیئت علمی متخصص در فیزیولوژی به آموزش دانشجویان رشته پزشکی مقطع علوم پایه پرداخته و آن ها را برای ورود به دوره ی بالینی آماده نموده تا به کارگیری مطالب آموخته شده به عنوان پزشکان کارآ و توانمند به جامعه خدمت کنند. همچنین در آموزش دروسفیزیولوژی به دانشجویان سایر رشته ها شامل پرستاری، مامایی، اتاق عمل، هوشبری، علوم آزمایشگاهی، رادیولوژی، پرتوشناسی ،فن آوری اطلاعات  و رشته های مختلف بهداشت متناسب با رشته مربوطه تلاش می نماید تا بتوانند در آینده به عنوان کاردان و یا کارشناس به جامعه خدمت نمایند.

هم چنین گروه به تربیت دانشجویان کارشناسی ارشد فیزیولوژی و دکترای تخصصی پژوهشی می پردازد و درآموزش دانشجویان کارشناسی ارشد پرستاری ,انگل شناسی،میکروب شناسی وعلوم تشریح و دستیاران روانپزشکی مشارکت دارد.

 گروه می کوشد با استفاده از منابع و فن آوری نوین ،ابزار لازم برای مطالعه و تحقیق را برای اعضای هیئت علمی و دانشجویان علاقه من فراهم سازد تا به تولید و نشر علم بپردازند،همچنین کوشش می کند با ارتقای مستمر کیفیت خدمات خود در مقابل فراگیران و مسئولین دانشگاه پاسخگو باشد.

 

اهداف گروه

1. تربیت فارغ التحصیلانی با دانش و مهارت مطابق بااستانداردهای بین المللی  و مصوب ملی و درراستای پاسخگویی  به نیازهای جامعه

2. بهبود کیفیت آموزش دوره های پزشکی عمومی و تخصصی ، کارشناسی ارشد و کارشناسی

3. تامین امکانات و تجهیزات آموزش نظری–عملی مطابق با استانداردهای پایه آموزش پزشکی   

4. تامین عدالت در ارائه و توزیع خدمات آموزشی وپژوهشی 

5. دستیابی به بالاترین رضایتمندی دانشجویان 

6. حرکت در جهت تبدیل شدن به یکی گروه های آموزشی برتردر کشور

7. افزایش سهم گروه در تولید علم وتربیت محققان در علوم پایه پزشکی

8. حضور در عرصه ملی ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی   

9.  تاثیر گذاری بر مدیریت و سیاست گذاری های کلان دانشگاه و بورد فیزیولوژی

10. توسعه منابع جهت به کارگیری موثر در ارائه خدمات پژوهشی و آموزشی

 

 

 

 

   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر