رسالت دانشکده پزشکی : ما برانیم تا دانشجویانی تربیت نماییم که در موقعیت حرفه ای از اساتید خود برتر باشند

6:23:31 AM 1399 / 10 / 28
 

 

رسالت گروه علوم تشریح

رسالت گروه علوم تشریح دانشکده پزشکی کاشان کوشش در جهت تقویت دانشگاه علوم پزشکی کاشان در حیطه آموزشی و پژوهشی است. به این منظور گروه با به­ کارگیری متخصصین علوم تشریحی به آموزش دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی، پرتو شناسی، علوم آزمایشگاهی، پرستاری، مامایی، اطاق عمل، مدارک پزشکی، هوشبری، بهداشت خانواده، بهداشت حرفه­ای و فوریت­ های پزشکیپرداخته و آموزش های لازم متناسب با رشته مربوطه را داده تا بتوانند از تخصص خود در خدمت جامعه استفاده کنند.

همچنین گروه در زمینه آموزش آناتومی برای دستیاران پزشکی و تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد علوم تشریح، فیزیولوژی و ...) برنامه ­ریزی و فعالیت می­نماید. گروه می­ کوشد با استفاده از منابع و روش های جدید در زمینه­ ی بیولوژی سلولی و مولکولی، ابزار لازم برای مطالعه و تحقیق را برای اعضای هیات علمی و دانشجویان علاقه­ مند فراهم نماید.

گروه سعی دارد نیازها را از طریق نیازسنجی پیش بینی نموده و در جهت تحقق آن گام بردارد. اعضای گروه در یک جو صمیمی با برنامه­ ریزی مناسب به ارتقای مستمر کیفیت علم و خدمات خود پرداخته و در مقابل فراگیران، مردم و مسئولین دانشگاه خود را پاسخگو می­دانند.

 

اهداف گروه علوم تشریح

1.برنامه ریزی مدون جهت ارتقای آموزش دروس علوم تشریح

2.تدوین سرفصل دروس علوم تشریح برای آموزش دانشجویان

3.تبیین و تعیین برنامه های پژوهشی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی

4.به روز رسانی روش تدریس دروس علوم تشریح

 

 

 

   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر