رسالت دانشکده پزشکی : ما برانیم تا دانشجویانی تربیت نماییم که در موقعیت حرفه ای از اساتید خود برتر باشند

11:28:08 PM 1399 / 03 / 13
 
اخبار دانشکده

جشن روپوش سفید در دانشگاه برگزار شد

آئین جشن روپوش سفید و آغاز دوره بالینی 88   نفر از دانشجویان ورودی مهر ماه 95  دانشکده پزشکی دانشگاه ظهر روز  یکشنبه مورخ 98/11/13 در سالن  آمفی تئاتر دانشکده دندان پزشکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، دکتر سید امیر حسن متینی سرپست  دانشکده پزشکی ، در این آیین موضوع مهم اخلاق در حرفه پزشکی را بیان کرد و اظهار داشت: شما دانشجویان بایستی اخلاق و دانش مورد نیاز را برای حل مشکلات بیماران همراه با برخورد مناسب، کسب کنید.

مدیر دفتر توسعه دانشکده پزشکی در این مراسم، ضمن خیر مقدم به حاضران، از اهداف برگزاری جشن، مسئولیت خطیر و تعهداتی که در این زمینه بر عهده دانشجویان می باشد سخنانی را عنوان کرد.

دکتر منصوره مومن هروی همچنین در خصوص شرح وظایف کارآموزان و معرفی گروههای بالینی دانشگاه  گزارش مبسوطی را ارائه داد.

دکتر اسماعیل فخاریان  در ادامه با قرائت میثاق نامه، توصیه هایی را در خصوص حفظ حقوق بیماران برای دانشجویان دوره ی فوق بیان نمود.

 این گزارش حاکیست: در این مراسم به سه نفر از دانشجویان برتر (حسین دلیل گو، سجاد محمد زاده و مهدیه طاهری پور)  به رسم یادبود  لوح تقدیر و هدایایی داده شد.

گفتنی است جشن روپوش سفید به منظور آشنایی دانشجویان با تعهدات و رعایت اصول اخلاق حرفه ای خود و آغاز دوره کارآموزی دانشجویان برگزار می شود.

ساعت : 15:5 -  روز  : سه شنبه  - 15 /  11 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :425

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر