رسالت دانشکده پزشکی : ما برانیم تا دانشجویانی تربیت نماییم که در موقعیت حرفه ای از اساتید خود برتر باشند

8:39:37 PM 1400 / 05 / 11
 
اخبار دانشکده

اعضاء هیأت ارزشیابی رشته تخصصی جراحی عمومی وزارت بهداشت از دانشگاه بازدید کردند

اعضاء هیأت ارزشیابی رشته تخصصی جراحی عمومی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی روز دوشنبه مورخ 98/11/7 از گروه جراحی عمومی دانشگاه  بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، این بازدید به منظور امکان سنجی ظرفیتهای دانشگاه در خصوص ادامه  تربیت دانشجو در مقطع  دستیاری رشته جراحی عمومی صورت گرفت.

دکتر محسن محمودیه، دکتر  محسن کلاهدوزان، دکتر  مسعود بقایی  اعضاء هیئت ارزشیابی و حسین ترکمن کارشناس دبیرخانه ی شورای آموزش پزشکی و تخصصی، در این بازدید از امکانات و فضاهای آموزشی و تحقیقاتی گروه و مراکز مرتبط با گروه در بیمارستان بهشتی بازدید  به عمل آوردند.

بر اساس این گزارش،در نشست معاون آموزشی دانشگاه، مدیران دانشکده پزشکی و اعضای هیئت علمی گروه جراحی عمومی دانشگاه  با  اعضاء هیأت ارزشیابی وزارت متبوع ، مسایل  پیش روی این گروه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

دکتر عبدالحسین داوود آبادی عضو هیئت علمی گروه جراحی عمومی  نیز  در این نشست در رابطه با سابقه گروه، اهمیت این رشته، اعضائ هیئت علمی، امکانات گروه و همچنین  توجه و پشتیبانی دانشگاه و دانشکده توضیحات مبسوطی ارائه نمود.

در پایان هریک از اعضاء دیدگاه های خود را در مورد تربیت دانشجویان در مقطع دستیاری ، امکانات و شرایط ، انگیزه و علاقه خود جهت پذیرش دانشجو و توجه دانشگاه به این امر را بیان کردند.

برپایه این گزارش، در نشست دستیاران گروه جراحی عمومی  و اعضاء هیأت ارزشیابی  وزارت متبوع ، در خصوص وضعیت آموزشی ، امکانات گروه جراحی و مسایل پیش روی دستیاران این گروه  با دستیاران بحث و تبادل نظر شد.

ساعت : 12:18 -  روز  : سه شنبه  - 8 /  11 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :388

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر