رسالت دانشکده پزشکی : ما برانیم تا دانشجویانی تربیت نماییم که در موقعیت حرفه ای از اساتید خود برتر باشند

1:49:07 PM 1398 / 11 / 28
 
اخبار دانشکده

درخشش فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه در آزمونPHD

 فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در آزمونPHD وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، سرپرست دانشکده پزشکی با اشاره به قبولی 6 تن از  فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد رشته روانشناسی بالینی دانشگاه در آزمون PHD وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: این رویداد در سطح دانشگاههای وزارت بهداشت بی نظیر است.

دکتر سید امیر حسن متینی ضمن تبریک به محمدرضا داوودی، محمد جواد شعبانی، رضا یزدانی مهر، حسن خضرایی، حمید محسن آبادی، جواد مومنی  فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی، برای ایشان از خداوند منان سعادتمندی و  توفیق روز افزون و تداوم موفقیت های علمی در  درجات بالاتر را مسئلت نمود.

وی با اشاره به اینکه بی تردید این گونه موفقیت ها جز در سایه ایمان به خدا، تلاش و پشتکار و خودباوری و دعای خیر والدین به دست نخواهد آمد و در این راستا نقش اساتید دلسوز و زحمتکش بر هیچ کس پوشیده نیست، لذا شایسته است همه ما شکرگزارالطاف حضرت باری تعالی و قدردان محبت های آن عزیزان باشیم.

این گزارش حاکیست: معاونین و مدیران دانشکده پزشکی، مدیر و اعضای هیئت علمی گروه روان شناسی بالینی نیز ضمن ابراز خرسندی از درخشش بی نظیر این عزیزان،  قبولی ارزشمند و شایسته تحسین دانشجویان روانشناسی بالینی دانشگاه در آزمون  PHD   که  نشان از همت والا،  تلاش فوق العاده شان می باشد را به ایشان و خانواده گرامیشان، ریاست و معاون آموزشی دانشگاه تبریک گفتند.

رضا یزدانی مهر محمدرضا داوودی حمید محسن آبادی حسن خضرایی

ساعت : 9:57 -  روز  : سه شنبه  - 2 /  7 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :235

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر