رسالت دانشکده پزشکی : ما برانیم تا دانشجویانی تربیت نماییم که در موقعیت حرفه ای از اساتید خود برتر باشند

11:08:00 AM 1398 / 12 / 09
 
اخبار دانشکده

اعضاء هیأت بورد گروه قلب وزارت بهداشت از دانشگاه بازدید کردند

اعضاء هیأت بورد گروه قلب  وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی روز دوشنبه مورخ 9/2/98 از گروه قلب دانشگاه  بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، این بازدید به منظور امکان سنجی ظرفیتهای دانشگاه در خصوص جذب و تربیت دانشجو در مقطع  دستیاری رشته قلب صورت گرفت.

دکتر محمد اسد پور پیران فر، دکتر حمید صانعی، دکتر حسین ترکمن و دکتر ریحانه زوار  اعضاء هیئت بورد  در این بازدید از امکانات و فضاهای آموزشی و تحقیقاتی گروه و مراکز مرتبط با گروه در بیمارستان بهشتی بازدید  به عمل آوردند.

بر اساس این گزارش، در نشست معاون آموزشی دانشگاه، سرپرست و مدیران دانشکده پزشکی و اعضای هیئت علمی گروه قلب دانشگاه  با  اعضاء هیأت بورد وزارت متبوع ، مسایل  پیش روی این گروه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

دکتر حسن رجبی مقدم عضو هیئت علمی گروه جراحی قلب نیز  در این نشست در رابطه با سابقه گروه، اهمیت این رشته، اعضائ هیئت علمی، امکانات گروه و همچنین  توجه و پشتیبانی دانشگاه و دانشکده توضیحات مبسوطی ارائه نمود.

برپایه این گزارش، در نشست رییس دانشگاه، سرپرست و مدیران دانشکده پزشکی و مدیر گروه قلب دانشگاه، اعضاء هیأت بورد قلب وزارت متبوع  ضمن تشکر و قدردانی از همکاری تمامی اعضای این گروه، مدیران و مسئولان دانشگاه جهت بازدید، دیدگاه خود را از ارزیابی انجام شده از گروه آموزشی قلب  در خصوص پذیرش و آموزش دانشجوی مقطع دستیاری اعلام نمودند.

در پایان هریک از اعضاء دیدگاه های خود را در مورد تربیت دانشجویان در مقطع دستیاری ، امکانات و شرایط ، انگیزه و علاقه خود جهت پذیرش دانشجو و توجه دانشگاه به این امر را بیان کردند.

ساعت : 12:41 -  روز  : دو شنبه  - 9 /  2 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :212

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر