رسالت دانشکده پزشکی : ما برانیم تا دانشجویانی تربیت نماییم که در موقعیت حرفه ای از اساتید خود برتر باشند

11:24:46 AM 1398 / 04 / 04
 
اخبار دانشکده

اعضاء هیأت بورد گروه روان شناسی بالینی وزارت بهداشت از دانشگاه بازدید کردند

اعضاء هیأت بورد گروه روان شناسی بالینی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی روز چهارشنبه مورخ 19/10/96 از گروه روان شناسی بالینی دانشگاه  بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، این بازدید به منظور امکان سنجی ظرفیتهای دانشگاه در خصوص ادامه تربیت دانشجویان مقطع  کارشناسی ارشد رشته روان شناسی بالینی صورت گرفت.

دکتر رخساره یزدان دوست و دکتر رضا باقریان اعضاء هیئت بورد در این بازدید از امکانات و فضاهای آموزشی و تحقیقاتی گروه آموزشی روان شناسی بالینی و مراکز مرتبط با گروه در بیمارستان کارگرنژاد از جمله گروه و درمانگاه روان پزشکی بازدید عمل آوردند.

بر اساس این گزارش،در نشست سرپرست و مدیران دانشکده پزشکی و اعضای هیئت علمی گروه روان شناسی بالینی  دانشگاه  با  اعضاء هیأت بورد وزارت متبوع ، چالشها و مسایل  پیش روی این گروه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

دکتر عبداله امیدی  مدیر گروه روان شناسی بالینی  نیز  در این نشست در رابطه با سابقه گروه، اهمیت این رشته، اعضائ هیئت علمی  , امکانات گروه، عملکرد و فعالیتهای گروه و همچنین  توجه و پشتیبانی دانشگاه و دانشکده توضیحات مبسوطی ارائه نمود.

در پایان هریک از اعضاء دیدگاه های خود را در مورد تربیت دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد ، امکانات و شرایط ، انگیزه و علاقه خود جهت پذیرش دانشجو و توجه دانشگاه به این امر را بیان کردند.

ساعت : 12:28 -  روز  : چهار شنبه  - 19 /  10 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :234

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر