رسالت دانشکده پزشکی : ما برانیم تا دانشجویانی تربیت نماییم که در موقعیت حرفه ای از اساتید خود برتر باشند

4:35:41 PM 1398 / 04 / 27
 
اخبار دانشکده

هیأت ارزشیابی رشته ی انگل شناسی وزارت بهداشت از دانشگاه بازدید کردند

اعضای هیأت ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته ی انگل شناسی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی روز چهارشنبه مورخ 25/7/97 از گروه  آموزشی انگل شناسی دانشگاه  بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، این بازدید به منظور امکان سنجی ظرفیتهای دانشگاه در خصوص تربیت دانشجویان مقطع  کارشناسی ارشد رشته انگل شناسی صورت گرفت.

 دکتر مهدی محب علی و دکتر حسین حجازی اعضاء هیئت ارزشیابی رشته انگل شناسی  دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه در این بازدید از امکانات و فضاهای آموزشی و تحقیقاتی و مراکز مرتبط با این گروه ها در دانشکده  بازدید به عمل آوردند.

بر اساس این گزارش در نشست  سرپرست و مدیران دانشکده پزشکی و اعضای هیئت علمی گروه آموزشی انگل شناسی دانشگاه با  اعضاء هیأت ارزشیابی وزارت متبوع ، نقاط قوت و مسایل پیش روی این گروه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

دکتر سید امیرحسن متینی سرپرست دانشکده، دکتر محمد علی اطلسی معاون آموزشی علوم پایه و دکتر مجید حسن زاده معاون اداری مالی دانشکده پزشکی نیز در این نشست در خصوص سابقه درخشان گروه انگل شناسی، فعالیت های آموزشی و تحقیقاتی گروه و تعهد بالای اعضای هیئت علمی در تربیت فارغ التحصیلان حرفه ای در این رشته مطالبی را بیان کردند.

دکتر محسن اربابی مدیر گروه رشته انگل شناسی در رابطه با سابقه گروه، اهمیت این رشته، اعضائ هیئت علمی , امکانات گروه و همچنین  توجه و پشتیبانی دانشگاه و دانشکده توضیحات مبسوطی ارائه و در خصوص تربیت دانشجو  در مقطع PhDاعلام آمادگی نمود.

در پایان هریک از اعضاء دیدگاه های خود را در مورد تربیت دانشجویان در مقطع  کارشناسی ارشد، امکانات و شرایط ، انگیزه و علاقه خود جهت پذیرش دانشجو و توجه دانشگاه به این امر را بیان کردند.

در  نشست رییس و معاون آموزشی دانشگاه، سرپرست واعضای هیئت علمی گروه آموزشی انگل شناسی دانشکده پزشکی با اعضاء هیأت ارزشیابی وزارت متبوع، گزارش نهایی این بازدید ارائه و هریک از اعضاء  به بحث و تبادل نظر و جمع بندی نظرات پرداختند.

 

 

 

ساعت : 13:58 -  روز  : چهار شنبه  - 25 /  7 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :256

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر