رسالت دانشکده پزشکی : ما برانیم تا دانشجویانی تربیت نماییم که در موقعیت حرفه ای از اساتید خود برتر باشند

8:43:56 AM 1397 / 04 / 02
 
اخبار دانشکده

یکی از دانشجویان دانشکده پزشکی موفق به کسب سهمیه ویژه استعداد های درخشان در آزمون دستیاری شد/ مراسم دفاع از پایان نامه دکترای این دانشجو برگزار شد

درچهل و چهارمین آزمون دستیاری تخصصی پزشکی،" زهره رضاوندی" دانشجوی پزشکی ورودی سال 89 این دانشگاه توانست با استفاده از "آیین نامه تسهیلات ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان به مقاطع بالاتر" در رشته تخصصی رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شود.

معاون پژوهشی دانشکده پزشکی در مراسم دفاع از پایان نامه دکترای دکتر زهره رضاوندی، ازموفقیت این دانشجو درکسب سهمیه ویژه استعدادهای درخشان درآزمون دستیاری خبرداد وافزود درچهل وچهارمین آزمون دستیاری تخصصی پزشکی،خانم زهره رضاوندی دانشجوی پزشکی ورودی سال89 دانشگاه علوم پزشکی کاشان توانست با استفاده از "آیین نامه تسهیلات ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان به مقاطع بالاتر" دررشته تخصصی رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شود.

دکتر محمدرضا شریف با بیان اینکه از بدو تاسیس دانشکده پزشکی تا کنون سه  نفر از دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه( الهه میانه ساز و مرضیه عالی نژاد، زهره رضاوندی) موفق به کسب امتیاز لازم برای برخواردی ازآیین نامه مذکورگردیده اند، ابراز امیدواری کرد: در سال های آینده تعداد بیشتری از دانشجویان به کسب این سهمیه نائل و برای دانشگاه افتخارآفرین شوند.

دکترعباس ارج معاون آموزشی بالینی و تحصیلات تکمیلی دانشکده پزشکی، نیز در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت و این موفقیت ارزنده را به دکتر زهره رضاوندی تبریک  و تهنیت گفت و وکسب توفیقات روزافزون را برای دانشجویان آرزومند شد.

گفتنی است: در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدیه از زحمات دکتر زهره رضاوندی تقدیر  و در پایان متن سوگند نامه پزشکی توسط این دانشجو قرائت شد.

ساعت : 14:5 -  روز  : چهار شنبه  - 8 /  6 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :608

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر